L02011R8BHSTR\500
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
L02011R8BHSTR\500
JLCPCB Part #
C1329756
Package
0201
Description
1.8nH 20GHz 250mA 500mΩ 7@450MHz 0201 Inductors (SMD) ROHS