KSF30F60B
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
KSF30F60B
JLCPCB Part #
C17628255
Package
TO-247
Description
-55℃~+175℃ 1.7V@30A 30A 50uA@600V 600V 60ns TO-247 Switching Diodes ROHS