HR01910J/8
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
HR01910J/8
JLCPCB Part #
C19560456
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 63mW 91Ω Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors