HR01753JR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
HR01753JR
JLCPCB Part #
C19446653
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 63mW 75kΩ Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors