HR01104JR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
HR01104JR
JLCPCB Part #
C19367309
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 63mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% Plugin Through Hole Resistors