HR01103JR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
HR01103JR
JLCPCB Part #
C19509223
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 63mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors