HR01101J/8
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
HR01101J/8
JLCPCB Part #
C19514640
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 63mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors