HLQ023R3BTTR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
HLQ023R3BTTR
JLCPCB Part #
C6631199
Package
0402
Description
17@450MHz 225mA 3.3nH 340mΩ 7GHz 0402 Inductors (SMD) ROHS