HLQ021R6BTTR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
HLQ021R6BTTR
JLCPCB Part #
C6631195
Package
0402
Description
1.6nH 150mΩ 17@450MHz 300mA 7GHz 0402 Inductors (SMD) ROHS