HLQ021R3BTTR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
HLQ021R3BTTR
JLCPCB Part #
C2045795
Package
0402
Description
1.3nH 130mΩ 17@450MHz 19GHz 330mA 0402 Inductors (SMD) ROHS