HLC023R3BTTR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
HLC023R3BTTR
JLCPCB Part #
C1333544
Package
0402
Description
11GHz 27@450MHz 3.3nH 340mΩ 476mA 0402 Inductors (SMD) ROHS