HL022R7BTTR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
HL022R7BTTR
JLCPCB Part #
C5757309
Package
0402
Description
2.7nH 219mΩ 27@450MHz 327mA 8.55GHz 0402 Inductors (SMD) ROHS