HL02180GTTR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
HL02180GTTR
JLCPCB Part #
C1334074
Package
0402
Description
1.213Ω 18nH 2.38GHz 28@450MHz 85mA ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS