GG0402052R542P
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
GG0402052R542P
JLCPCB Part #
C1973257
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 100nA 15.5V 2.5pF 3A@8/20us 46W@8/20us 5.5V 5V ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 0402 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS