GCQ10A06
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
GCQ10A06
JLCPCB Part #
C5749706
Package
TO-220-3
Description
10A 580mV@5A 5mA@60V 60V TO-220-3 Schottky Diodes ROHS