FFB56J0136KJC
MFR.Part #
FFB56J0136KJC
JLCPCB Part #
C6555333
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 105V、525V 13uF ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS