FFB46L0305K--
MFR.Part #
FFB46L0305K--
JLCPCB Part #
C5741671
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 180V、1.1kV 3uF ±10% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS