FFB36A0625K--
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
FFB36A0625K--
JLCPCB Part #
C5700544
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 120V、720V 6.2uF ±10% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS