F9H1C476KCC
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F9H1C476KCC
JLCPCB Part #
C1966597
Package
2312
Description
-55℃~+150℃ 1.1Ω@100kHz 16V 47uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS