F981C106MSUAJ6
MFR.Part #
F981C106MSUAJ6
JLCPCB Part #
C5699922
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10uF 16V 4Ω@100kHz ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS