F980J476MMA
MFR.Part #
F980J476MMA
JLCPCB Part #
C1952739
Description
-55℃~+125℃ 10Ω@100kHz 20mA@100kHz 47uF 6.3V ±20% 0603 Tantalum Capacitors ROHS