F980J475MMA
MFR.Part #
F980J475MMA
JLCPCB Part #
C1953172
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 23mA@100kHz 4.7uF 6.3V 7.5Ω@100kHz ±20% 0603 Tantalum Capacitors ROHS