F980J107MSA
MFR.Part #
F980J107MSA
JLCPCB Part #
C1954367
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 100uF 30mA@100kHz 6.3V 8Ω@100kHz ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS