F980J106MUA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F980J106MUA
JLCPCB Part #
C1953963
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 10uF 30Ω 6.3V ±20% 0402 Tantalum Capacitors ROHS