F980G475MUA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F980G475MUA
JLCPCB Part #
C1953524
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 11mA@100kHz 20Ω@100kHz 4.7uF 4V ±20% 0402 Tantalum Capacitors ROHS