F980G156MUA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F980G156MUA
JLCPCB Part #
C7275726
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 15uF 25Ω@100kHz 4V ±20% 0402 Tantalum Capacitors ROHS