F980G107MMAAH1
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F980G107MMAAH1
JLCPCB Part #
C5820995
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100uF 2Ω 4V 80uA ±20% 0603 Tantalum Capacitors ROHS