F971D105KAA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F971D105KAA
JLCPCB Part #
C1953285
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1uF 20V 7.5Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS