F971C335KAA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F971C335KAA
JLCPCB Part #
C1953767
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 16V 3.3uF 4.5Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS