F971A336MNC
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F971A336MNC
JLCPCB Part #
C1959979
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10V 33uF 700mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS