F970J336MCCHT3
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F970J336MCCHT3
JLCPCB Part #
C1956292
Package
2312
Description
-55℃~+135℃ 1.1Ω 33uF 6.3V ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS