F970J156MBA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F970J156MBA
JLCPCB Part #
C1965402
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 15uF 2Ω 6.3V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS