F951V105MAAAQ2
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F951V105MAAAQ2
JLCPCB Part #
C1956740
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1uF 35V 4.4Ω ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS