F951E475MQAAQ2
MFR.Part #
F951E475MQAAQ2
JLCPCB Part #
C1953913
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 25V 4.7uF 4Ω ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS