F951E475MPAAQ2
MFR.Part #
F951E475MPAAQ2
JLCPCB Part #
C1953084
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 25V 4.7uF 8Ω ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS