F951E475MAAAQ2
MFR.Part #
F951E475MAAAQ2
JLCPCB Part #
C1954886
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 25V 2Ω 4.7uF ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS