F951E475KQAAQ2
MFR.Part #
F951E475KQAAQ2
JLCPCB Part #
C1953654
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 25V 4.7uF 4Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS