F951E106KBAAQ2
MFR.Part #
F951E106KBAAQ2
JLCPCB Part #
C1954149
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10uF 25V 900mΩ ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS