F951E105MPAAQ2
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F951E105MPAAQ2
JLCPCB Part #
C1953167
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 1uF 25V 8Ω ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS