F951D685MAAAQ2
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F951D685MAAAQ2
JLCPCB Part #
C1956962
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 20V 6.8uF ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS