F951D336MBAAQ2
MFR.Part #
F951D336MBAAQ2
JLCPCB Part #
C5640205
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1Ω@100kHz 20V 33uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS