F951C476KBEAQ2
MFR.Part #
F951C476KBEAQ2
JLCPCB Part #
C6196755
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 16V 47uF 600mΩ@100kHz ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS