F951C475MRAAQ2
MFR.Part #
F951C475MRAAQ2
JLCPCB Part #
C1954748
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 16V 4.7uF 6Ω ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS