F951C226KTAAQ2
MFR.Part #
F951C226KTAAQ2
JLCPCB Part #
C1955313
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.4Ω 16V 22uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS