F951C225MPAAQ2
MFR.Part #
F951C225MPAAQ2
JLCPCB Part #
C1953487
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 16V 2.2uF 6Ω ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS