F951C106MSAAQ2
MFR.Part #
F951C106MSAAQ2
JLCPCB Part #
C1953177
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10uF 16V 2Ω ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS