F951C106KAAAQ2
MFR.Part #
F951C106KAAAQ2
JLCPCB Part #
C1953147
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.4Ω 10uF 16V ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS