F951A685MPAAQ2
MFR.Part #
F951A685MPAAQ2
JLCPCB Part #
C1953624
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10V 4Ω 6.8uF ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS