F951A476MTAAQ2
MFR.Part #
F951A476MTAAQ2
JLCPCB Part #
C1957954
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 47uF 800mΩ ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS