F951A476MAAAQ2
MFR.Part #
F951A476MAAAQ2
JLCPCB Part #
C1953106
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10V 47uF 800mΩ ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS